Teslimat Koşulları

1- Montaj (işçilik) Hizmeti Dahil Olmayan Ürünler ;

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin SATICI adresine ” Beşevler Mah Yıldırım Cad No 286 Nilüfer/Bursa ” mesafesine göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından A4 İnşaat Proje İç Mimarlık garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

” https://www.enyev.com ” online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

2- Montaj (işçilik) Hizmeti Dahil Olan Ürünler ;

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde üyelik bilgilerinizde belirtilen iletişim telefon bilgileriniz ile size ulaşılacaktır. Siparişi verilen ürüne ait yerinde ücretsiz keşif ve talep edilen ürün onayı alındıktan sonra ihtiyacınıza uygun montajlı ürün teslim süreci başlatılacaktır.

Ücretsiz keşif ve ihtiyacınıza uygun montajlı ürün teslim süreci için üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Montaj (işçilik) hizmeti dahil ürünler siparişe dayalı bir uygulama olup müşteri onayı alınmadan ürün teslim işlemi yapılamaz. Onay işlemi sürecinde ihtiyaca uygun olmayan ürün ve hizmet sipariş ödemesi iadesi yapılacaktır.