Ödeme Seçenekleri

A- Kredi/banka kartı ile ödeme;

Kredi kartı ve banka kartı ile Enyev.com üzerinden sipariş oluşturabilirsin. Ödeme işlemin onaylandığında size kısa bir mesaj ile bildirilir. Dilersen 0224 451 69 41 numaralı telefondan da müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsin.

B- Havale/EFT ile ödeme;

Havale ile Enyev.com üzerinden sipariş oluşturabilirsin. Yapılan havale en fazla 3 iş günü içinde onaylanır ve siparişin işleme alınır.

Ürünü hazırlamaya başlamak için öncelikle ödeme işlemini tamamlamana ve bilgilerini bizimle paylaşmana ihtiyacımız var. Eğer ödemeni internet bankacılığı üzerinden yapıyorsan siparişinin onaylanması için havale sırasında açıklama kısmına siparişte bulunan müşteri bilgilerini yazmanı önemle rica ederiz. Siparişini, ödemeyi takip eden 3 iş günü içinde onaylayacak ve e-posta ile gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Eğer ATM aracılığıyla ödeme yapıyorsan; siparişinin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri bilgilerini, havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarını info@enyev.com adresimize göndermeni rica ederiz.

Havale işlemini yapabileceğin hesap numaralarımızı aşağıdaki tabloda görebilirsin.

C- Kapıda ödeme;

Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmuyor.

D- Parçalı ödeme;

Alışveriş tutarının bir kısmını nakit, bir kısmını kartla yapabilirsin. Bunun için 0224 451 69 41 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsin.

E- PTT’den ödeme;

PTT’den hesap numaralarımıza kolayca ödeme yapabilirsin.

Ürünü hazırlamaya başlamak için öncelikle ödeme işlemini tamamlamana ve bilgilerini bizimle paylaşmana ihtiyacımız var. PTT ödeme sırasında açıklama kısmına siparişte bulunan müşteri bilgilerini yazmanı önemle rica ederiz. Siparişini, ödemeyi takip eden 3 iş günü içinde onaylayacak ve e-posta ile gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. PTT ödemesinin yapıldığı şehir, ilçe, şube bilgilerini ve ödeme tutarını info@enyev.com adresimize göndermeni rica ederiz.

F- Senetle taksitli ödeme;

Senetli taksit ödemesi ile Enyev.com üzerinden sipariş oluşturabilirsin. Bu hizmet sadece Bursa merkez ve ilçelerinde ikamet eden müşterilere verilir. Bunun için 0224 451 69 41 numaralı telefondan müşteri hizmetleri arayabilir yada iletişim için info@enyev.com adresimize e-mail gönderebilirsin.

Hesap numaralarımıza aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin:
Akbank :
Garanti :
Finansbank:

Güvenli Alışveriş

www.enyev.com ’ da kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır.

Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 2048 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir, uluslararası bir standarttadır.

Girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu yeşil renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// https:// olarak değişir.

Bu, güvenli alanda olduğunuzu göstermektedir. İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek koruma altına alınmaktadır. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat doğrultusunda kullanılır. Üçüncü şahıslara gösterilmez, devredilmez; sadece bankanıza iletilir.