Hakkımızda

A4 İnşaat Proje & İç Mimarlık ; 2004 yılından itibaren Bursa’da yer alan inşaat projelerinde mutfak, kapı, boya konularında tedarikçi olarak hizmet verdi. Bu süre içerisinde inşaat, dekorasyon ve ev geliştirme konularında sahip olduğu deneyimlerini on line yapı market alışveriş mağazası ENYEV aracılığı ile tüketicilere yönelik ürün satışı ve hizmet satışını planladı. Enyev ; satınalma gücü, güçlü üretici ve tedarik ortakları ile bir çok markalı ürünü en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle tüketicinin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri tek çatı altında satışa sundu.

Enyev.com online alışveriş mağazasında; banyo ürünlerinden aydınlatmaya, mutfak ürünlerinden mobilyaya, ev dekorasyon ürünlerinden montaj hizmetlerine, ev tadilat paketlerinden dekorasyon çözümlerine kadar eviniz için birden çok ürün ve hizmeti satın alabiliyorsunuz.

En İyi Ev Sizin Eviniz ” sloganı ile Enyev ; tüm müşterilerine, geniş ürün çeşitlerini, özel fiyat avantajlarını, uygun ödeme koşullarını ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamayı hedef seçmiştir.

% 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyoruz..