A4 CLUB CARD

Değerli A4 ClubCARD sahibi, yenilenen A4 ClubCARD sistemimizde, şimdi yepyeni fırsatlar, kampanyalar, size özel hediyeler sizleri bekliyor…

YENİLİKLER
Satın aldığınız ürünlerden artık A4 ClubCard üyeleri web sayfamızdan sisteme kayıt olabilir ve puan kazanabilir, bu sistem üzerinden puan sorgulayabilir, hediye kataloğundan ürün talep edebilirsiniz. Mesaj kutunuzda size özel mesajları görebilir, fırsatları, genel kampanyaları ve size özel indirimleri yakından takip edebilirsiniz.
Sizler için düzenleyeceğimiz Ürün kampanyalarından EXTRA PUAN KAZANMA fırsatlarını elde edebilirsiniz. Daha Fazla Puan için A4 ClubCARD kampanyalarını takip etmeye devam edin. Ayrıca sistemdeki üyelerimize yüzlerce hediye, fırsat ve indirimler, A4 ClubCARD’dan…

YÜZLERCE HEDİYE FIRSATI
A4 ürünlerinin yanında, hem kendiniz hem aileniz için farklı hediye seçeneklerine ulaşmanız mümkün.

İŞLEYİŞ
Puan kazanımı ve hediye taleplerinizi, A4 ClubCard web sitesini kullanarak yapabilirsiniz. Bunun için satın aldığınız her ürün ve hizmet üzerinden kazandığınız hediye puanlarınız adınıza kayıtlı üyelik sistemine kayıt edilecektir. Ayrıca web sayfasından çok daha fazla işlem yapma imkanınız var. Sistemi kullanabilmeniz için öncelikle Üyelik sayfasına girip üye olmanız gerekiyor. Eğer A4 ClubCARD üyesiyseniz, sisteme giriş yapabilirsiniz. Kendi güvenliğiniz için zaman zaman şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederiz.

PUAN KAZANIM
Satın aldığınız tüm ürünler ve hizmetler sizlere puan kazandırıyor.

HEDİYE TALEBİ
Topladığınız puanlar karşılığı olarak Hediye Kataloğundan seçeceğiniz hediyeleri, web adresimizden talep edebilirsiniz. Seçeceğiniz hediyeler, web sitesinde kayıtlı adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir. Bu nedenle üyelik bilgileri kısmında yer alan bilgilerinizin doğru olduğuna dikkat ediniz. Eğer bilgilerinizde eksiklik veya hata varsa, mutlaka güncelleyiniz.

ÜYELİK KOŞULLARI
A4 ClubCARD sistemine üye olmak için, web sitemizde yer alan Yeni Üye başlığı altında yer alan Üyelik Formu’nu doldurmanız yeterlidir. Hızlı kayıt için Web üzerinden kayıt yaptırmanızı öneririz.

İLAVE AVANTAJLAR
A4 CLUBCARD İLE DAHA ÇOK AL DAHA ÇOK KAZAN. A4 ClubCARD sizi daha çok düşünüyor! A4 ClubCARD’ınızı daha çok kullanmanız durumunda A4 ClubCARD’ın sizlere sunduğu avantajlar da artıyor. Birikmiş olan puanlarınızı kullanabileceğiniz binlerce hediye alternatifinin bulunduğu digital hediye kataloğumuz sizleri bekliyor.